Projekt Ogrodu Pruszków.

Projektowanie ogrodów.

Prace projektowe z wizualizacjami 3D wykonane pod indywidualny gust zapotrzebowanie i wygląd ogrodu.

Każdy ogród jest inny, wiec każdy Projekt ogrodu musi odpowiadać indywidualnej potrzebie klient.

Wychodzimy na wprost potrzebą przyjeżdżamy ustalamy szczegóły, projekt  ogrodu wykonujemy wstępny i potem dobieramy nasadzenia do wykonanego zarysu projektowego ogrodu.

Zawsze ustalamy indywidualne potrzeby  dopasowujemy projekt ogród do terenu i bryły budynku. Przy projekcie ogrodu musimy mieć  przede wszystkim wiedzę czego inwestor oczekuje od wymarzonego ogrodu.

Roślin jest wiele trzeba wiedzieć jaką gdzie można sadzić, i jakie warunki potrzebuje do odpowiedniego przyjęcia się i wzrostu ale, np. Hortensje w zacienionym miejscu nie  będzie rosła. Tak samo trawy ozdobne nie będą się w zacienionym miejscu,tak rozwijały jak na terenach nasłonecznionych. Do tego wszystkiego jest potrzebny projekt ogrodu odpowiadający uwarunkowaniami jakie są w danej okolicy okalającej posesję. Do projektu ogrodu wykonujemy szkic systemu nawodnienia gdyż to jest kolejna z niezbędnych rzeczy które powinno się uwzględnić przy zakładaniu ogrodu.

Można przy projekcie też skopić się punktach oświetlenia w ogrodzie miejsca na montaż robota koszącego, czy inne udogodnienia które sprawią że ogród nie będzie utrapieniem dla klienta. Będzie mógł się on cieszyć pięknym wygładem w lato. Pamiętać trzeba o planowanych miejscach na basen ogrodowy, domek narzędziowy czy np. miejsce na grilla, ognisko, placyk zabaw dla dzieci czy trampolinę. Bo często o tym zapomina się na etapie projektowania a potem przy wykonaniu ogrodu pojawia się problem. Bo już nie ma gdzie postawić piaskownicy dla dziecka czy miejscu na grill lub ognisko.

Więc dlatego chcąc posiadać piękny ogród należy pamiętać iż należy wykonać projekt Ogrodu.

 

Projekt Ogrodu Pruszków, wykonuje osoba o odpowiednich kwalifikacjach i ukończonej studiach kierunkowych w tym zakresie, na profesjonalnym programie.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z prezentowanych klientom wizualizacji i prezentacji projektu ogrodu

Projekt klomby przy wejściu do domu w innej aranżacji.