Zakładanie Trawników Pruszków

 

 

Zakładanie Trawników to nasza Pasja zakładamy ogrody i trawniki  w pruszkowie i okolicach.

Mamy wiele miejsc gdzie może pokazać swoje realizacje, Marzysz o pięknym ogrodzie ? Proponujemy niespotykane pomysły i profesjonalne wykonanie. Zakładanie Trawników Pruszków to rozwiązanie dla każdego, kto chciałby móc cieszyć się cudowną zielenią przed swoim domem. Świadczymy wysokiej jakości usługi, jesteśmy na rynku od lat, dzięki czemu cieszy się uznaniem wśród swoich klientów.

Zostań jednym z nich i spraw, że Twoi goście nie będą chcieli opuszczać garden party. Różnorodność roślin, które będą ozdobą Twego domu sprawi, że Twoja posesja będzie przyciągać uwagę przechodniów. Zapewni Ci komfort mieszkania. Roślinność dobieramy starannie w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

Nasze niebanalne wykonania ogrodów w Pruszkowie można oglądać w Galerii zdjęć. Chcesz wiedzieć więcej Napisz zadzwoń przyjedziemy porozmawiamy zaprojektujemy twój wymarzony Ogród w Pruszkowie i okolicach. Działamy na terenach okalających gminę pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Izabelin, Nadarzyn, Brwinów, Komorów, i inne miejscowości.

Piękny ogród to przede wszystkim dobry dobór elementów infrastruktury od potrzeb klienta. Zaprojektowanie ogrodu tak, by w założonym ogrodzie było wszystko co klient potrzebuje.

Możemy Zakładać ogród samodzielnie, bądź przy współpracy z Projektantką która wykona projekty 3D. Możęmy również wykonać aranżacje będąc na miejscu już wykonując ogród. Przez “Burzę Mózgów” z inwestorem by wybrać dla wszystkich zadowalające rozwiązanie na działce by każdy miał dla siebie miejsce, rośliny Altana , miejsce na grilla ( ognisko ) Mały placyk zabaw, czy wydzielone miejsce dla Psa. Każdy ogród to indywidualne podejście do tematu. Chcesz mieć swój niepowtarzalny ogród założymy go takiego jaki chcesz bądź doradzimy co może być w nim dobrego jakie rośliny nasadzić jakie można a jakich nie w dany miejscu. Więc zapraszam serdecznie do Współpracy osoby prywatne jak i firmy .

 

Zakładanie Trawników Pruszków możemy wykonać także na już posiadam projekcie prześlij go nam a my go wycenimy.