Sprzedaż i Montaż Robotów Koszących Warszawa Pruszków

Zajmujemy się Profesjonalnym Montażem Robotów Koszących.

Montaż robotów koszących to dopełnienie własnego pięknego trawnika i ogrodu.

Można powiedzieć iż przy połączeniu z automatycznym nawadnianiem ogród robi się bezobsługowy. Już nie musisz poświęcać czasu na koszenie wystarczy montaż robota koszącego.

Ten mały pomocnik codziennie będzie kosił trawnik by w weekend cieszyć się wolnym czasem usiąść na tarasie i podziwiać trawnik. Nie będzie trzeba poświęcać pół dnia na koszenie wynoszenie worków na odpady. Co ważne kończy nam się uciążliwy zapach worków czekających 2 tygodnie na odbiór zielonych odpadów przez firmy komunalne.

Bo powoli to staje się największym problemem w na dużych osiedlach. Każdy ma trawnik wystawia bio odpady które są odbierane dopiero po 2 tygodniach. Stoją worki z gnijącą co powoduje niestety swoje nieprzyjemne zapachy.

Jako Autoryzowany Partner HUSQVARNA wykonujemy Sprzedaż i montaż robotów koszących w miejscowościach :

Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice Izabelin, Montaż robotów odbywa się na założonych jak i dopiero projektowanych trawnikach.

montujemy najlepsze roboty koszące na rynku nie tylko roboty marki husqvarna ale i AL-KO i STIGA oraz Ambrogio.

Kosiarki automatyczne do każdego ogrodu

Dzięki kosiarce Automatycznej  zyskasz wiele godzin wolnego czasu. Zamiast kosić trawę, możesz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi lub zająć się czymś znacznie przyjemniejszym. W tym czasie Twoja kosiarka zautomatyzowana utrzyma trawnik w idealnym stanie. Cicho i bezproblemowo, w deszczu i w słońcu.

Każdy ogród jest wyjątkowy. Dzięki temu mamy w swojej ofercie zarówno urządzenia wyspecjalizowane w koszeniu małych, miejskich ogródków, jak i takie mogące skosić nawet najbardziej wymagające obszary o powierzchni do 5000 m2. Koszenie całego trawnika, niezależnie od skomplikowania jego układu, odległości obszarów i przewężeń, stanowi charakterystyczną cechę kosiarek Automatycznych.

Sprzedaż i montaż robotów koszących Warszawa Pruszków roboty koszące Husqvarna AL-KO, i inne marku do ustalenia. zapraszamy do naszego sklepu internetowego w którym można zakupić nie tylko roboty koszące a  także systemy nawadniające oraz nawozy traw i nasiona traw.